Prowadzimy aktualnie rekrutacje na następujące stanowiska:

Operator CNC - tokarki, frezarki, krawędziarki

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC – ustawianie, mocowanie narzędzi, bieżące kontrole pracy maszyny, pomiar narzędzi oraz detalu przed obróbką
  • przygotowywanie / pisanie programów
  • sprawdzanie wymiarów wytwarzanych elementów i wykonywanie korekty błędów
  • zgłaszanie defektów w maszynach i produktach
  • dbanie o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów
  • przestrzegania instrukcji oraz procedur produkcyjnych
  • praca w systemie zmianowym

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy i obsłudze maszyn CNC (tokarka,frezarka lub krawędziarka)
  • mile widziana znajomość sterowania Mazatrol lub Heidenain, Amada
  • znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność planowania pracy własnej,
  • samodzielność, rzetelność, dokładność, cierpliwość, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Dobrą afmosferę pracy

Tokarz - Operator obrabiarek-tokarek konwencjonalnych

Opis stanowiska:

  • Produkcja elementów ze stali.
  • Praca na obrabiarkach konwencjonalnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku - tokarz.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, dokładność.
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności manualne.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, etat.
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie.
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.
  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik.

Prosimy o przesyłanie CV na adres praca@anmart.com.pl